Podziękowanie

Rysunek przedstawia podziękowanie za gościnność i wyświadczone dobro.

Rysunek przedstawia podziękowanie o następującej treści:
Pragniemy Wam POLAKOM podziękować z głębi naszych serc za Waszą gościnność, za Wasze otwarte serca i pomocne dłonie, które z chwilą wybuchu wojny na UKRAINIE (tj. od 24 lutego 2022 roku) otwarliście dla Naszych Rodaków z miast i wsi, ostrzeliwanych przez rosyjskich oprawców. Dziękujemy w imieniu własnym jak i wszystkich ukraińskich dzieci, młodzieży, kobiet i osób starszych, których rzesze przyjęliście jako gości do swoich domów czy mieszkań. Dziękujemy za każde wyświadczone dobro, które od Was Polaków każdego dnia doświadczyliśmy i w dalszym ciągu doświadczamy.
Na ręce pani Dyrektor oraz wszystkich pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim przekazujemy najserdeczniejsze słowa wdzięczności. Niech dobry Bóg Wam wszystkim błogosławi, za Wasze dobre serca. „Bo wy dobry ludy dla Nas”. Gdy wojna się zakończy, chcemy wrócić do swojej ukochanej ojczyzny na UKRAINĘ, by można było żyć u siebie. A o Waszych gestach z serc płynących nigdy nie zapomnimy. Niech żyją Polacy, niech żyje Polska. SŁAWA UKRAINIE.
Na dole pod tekstem widoczne są własnoręczne podpisy osób obdarowanych na tle dłoni w kształcie serca w barwach narodowych Polski i Ukrainy.